O nas

Wielkie zamiłowanie do fascynującej gry w Dysk Golfa, skłoniło nas do zaangażowania się w produkcje i dystrybucje profesjonalnego sprzętu do DYSK GOLFA na terenie POLSKI i Europy wschodniej. Poznaliśmy wielu miłośników tego sportu, dla których  i z myślą o których powstała spółka PolDyskGolf.

 

Nasza firma działa od 2007 roku,  a naszą misją jest udostępnienie w Polsce profesjonalnego sprzętu do gry w Disc Golf.
Jesteśmy dealerem profesjonalnego sprzętu do Disc Golf amerykańskich i europejskich firm Innova, Dinamic Discs Discmania, Latitudine 64.
Wspólne zamiłowanie do fascynującej gry w Dysk Golfa, skłoniło nas do zaangażowania się w produkcje  profesjonalnego sprzętu do gry w DYSK GOLFA na terenie POLSKI.
Jesteśmy producentem pierwszego Polskiego Kosza  certyfikowanego przez PDGA(Professional Disc Golf Association w USA) Cardinal Target na poziomie mistrzowskim – Championship level

W każdym z nas tkwi duch walki ! Pragniemy wypoczywać na świeżym powietrzu o każdej porze roku, według własnego rytmu i tempa  dlatego  Dysk Golf to idealny sport dla  wszystkich którzy chcą wypoczywać i brać czynny udział w aktywnej rekreacji.

Ogromne niezagospodarowane obszary terenów zielonych  jak  Parki Narodowe, Krajobrazowe, miejskie czy gminne, stwarzają idealną okazję, aby małym nakładem finansowym powstały nowe atrakcyjne miejsca  do uprawiania  Sportu  i rekreacji jako inwestycji w zdrowie i turystykę rekreacyjną.

Instalacja Dysk Golfa nie powoduje zniszczeń zieleni, a do  stworzenia   „Trasy do gry w disc golf”, wykorzystuje się naturalne istniejące korytarze w Parkach .  Mamy nadzieje na szybkie rozpowszechnienie tego sportu w Polsce i nie możemy się doczekać wielu konkursów z nim związanych w miłej, radosnej często „odlotowej” atmosferze!

Celem naszego działania jest nie tylko dostarczać wysokiej jakości sprzętu niezbędny do gry w Dysk Golfa, jak również świadczyć  pomoc w projektowaniu i zakładaniu atrakcyjnych  tras do gry w Disc Golf w całej Polsce.