Witamy

Wielkie zamiłowanie do fascynującej gry w Dysk Golfa, skłoniło nas do zaangażowania się w produkcje i dystrybucje profesjonalnego sprzętu do DYSK GOLFA na terenie POLSKI i Europy wschodniej. Poznaliśmy wielu miłośników tego sportu, dla których  i z myślą o których powstała spółka PolDyskGolf.

W każdym z nas tkwi duch walki ! Pragniemy wypoczywać na świeżym powietrzu o każdej porze roku, według własnego rytmu i tempa  dlatego  Dysk Golf to idealny sport dla  wszystkich Polaków .

Ogromne niezagospodarowane obszary terenów zielonych  jak  Parki Narodowe, Krajobrazowe, miejskie czy gminne, stwarzają idealną okazję, aby  małym nakładem finansowym powstaly nowe atrakcyjne miejsca  do uprawiania  Sportu jako inwestycji w zdrowie i turystyke kwalifikowaną.

Instalacja Dysk Golfa nie powoduje zniszczen zieleni, a do  stworzenia   „Pola gry”, wykorzystuje się naturalne korytarze przyrodnicze.  Mamy nadzieje na  szybkie rozpowszechnienie tego sportu w Polsce i nie możemy się doczekać wielu konkursów z nim związanych w miłej, radosnej często „odlotowej”  atmosferze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *